Reply on: luky133 #46329:
Prosim ta, odkial beries ze najvacsi problem pri kupe novych elektriciek je uzka trat? Kde na take hovadiny chodis? A vsetky tie mesta v Svajciarsku a Nemecku, kde maju metrovy rozhcod a moderne nizkopodlazne elektricky ich dovazaju z inej planety? ?
Sommelier
Bratislava sa oficialne rozdeluje vyhradne na mestske casti.
A bohuzial za tie roky rokuce som este nenarazil na mapu, ktora by definovala hranice jednotlivych subzon. Takze, je to problematicke. A v skutocnosti je vazne blbe prve aj druhe, podobne ako Petrzalka alebo Vysehradska.
Nikoho nezaujima jedno alebo druhe. Chce sa dostat do oblasti. Ale ta akoby ani neexistovala. A preto je to myslim problem.