Prebehol som si navrh noveho linkoveho vedenia dopravy v BA po otvoreni mostu Apollo.
"Fascinuje" ma ta myslienka 1-2-3 prestupov a "zaruceneho" maximalne 3 minutoveho cakania.
Cela stoji a pada na tom, ze predpoklada to, ze autobusy budu chodit na cas.
Uz to vidim ? ... vazne... hlavne v rannej a poobednej spicke. ?
Dost ma dojalo aj to, ze planujete zrusit linku cislo 89.
Naozaj skvely napad.
S autobusovou stanicou Nivy potom druha najdolezitejsia vlakova stanica (Petrzalka) nebude mat ziadny priamy spoj.
Co turisti, ludia pracujuci v zahranici, studenti studujuci v zahranici; studenti City University, ludia pracujuci v skladoch, na danovom urade, v plus 7 dni, vo vsetkych tych automobilovych predajniach, ktori dochadzaju do BA autobusom???
Nahradne spojenie ze 50, 78, 84... No tak to je vazne pekne...
50kou z Niv k Auparku, potom slapat 5min na zastavku Aupark na vyjazde z Noveho mosta...
Alebo 78ickou na Farskeho, odtial 84kou na Panonsku a odtial cim pride ???
Alebo maju chodit oklukami pod Novy most a odtial tym, co pojde?
Alebo snad uplne inym smerom do stredu mesta na Nam. 1. Maja a odtial navrhovanou 80tkou?
"Fascinuje" ma ta myslienka 1-2-3 prestupov a "zaruceneho" maximalne 3 minutoveho cakania.
Cela stoji a pada na tom, ze predpoklada to, ze autobusy budu chodit na cas.
Uz to vidim ? ... vazne... hlavne v rannej a poobednej spicke. ?
Dost ma dojalo aj to, ze planujete zrusit linku cislo 89.
Naozaj skvely napad.
S autobusovou stanicou Nivy potom druha najdolezitejsia vlakova stanica (Petrzalka) nebude mat ziadny priamy spoj.
Co turisti, ludia pracujuci v zahranici, studenti studujuci v zahranici; studenti City University, ludia pracujuci v skladoch, na danovom urade, v plus 7 dni, vo vsetkych tych automobilovych predajniach, ktori dochadzaju do BA autobusom???
Nahradne spojenie ze 50, 78, 84... No tak to je vazne pekne...
50kou z Niv k Auparku, potom slapat 5min na zastavku Aupark na vyjazde z Noveho mosta...
Alebo 78ickou na Farskeho, odtial 84kou na Panonsku a odtial cim pride ???
Alebo maju chodit oklukami pod Novy most a odtial tym, co pojde?
Alebo snad uplne inym smerom do stredu mesta na Nam. 1. Maja a odtial navrhovanou 80tkou?
Sommelier
Technicky stav autobusov.
Po technickej stranke zrejme jasne vedie vozovna Krasnany. Vodici maju skvelu povest, autobusy taktiez.
Nezavidim situaciu dielenskych pracovnikov v tejto vozovni. Opravuju takmer vylucne stare vraky a nalakovane vraky.
Neviem aka je situacia so SORmi, ale to je taka vacsia dodavka. Skutocne tito chlapci nevideli poriadny kus autobusu (okrem par kuskov 415, ktore stali vo vozovni viac ako jazdili a nasilne im ich odobrali).
Neviem ake su Vase vysledky pozorovani, ale mne sa jasne zda stav v Krasnanoch vesely. A je dost mozne, ze je to aj zapricinene najvacsim podielom zelenych kovosrotof.