Reakcia na: hoppusmark #46005:
To je super že cez Most Apollo nepôjde MHD Aspoň si "tiežodbornícka verejnosť" uvedomí o čo prišla! A terz môže v pokoji zas nadávať na súčasný stav MHD, hlavne v Petržalke, a satve električových liniek, keď pôjdu hromadne a potom niekoľko minút nič.. ? ?
Je to narast km..
si
likvidacia L71 sa mi pozdava ako relativne najmensie zlo (naozaj ma dost velky subeh so vselicim aj teraz)
Re #46007 mrcheef: dobre, to plati v spicke; skus si to ale tak po desiatej vecer a optimalne v smere do petrzalky aby si si nemohol len tak jednoducho vyratat prichod na zastavku toho menej frekventovaneho spoja (89) [obdobne cestuvam aj ja medzi zastavkami cilizska - holicska; cez den pouzijem kombinaciu 201/202 + 97; ale vecer jednoznacne uprednostnim priamy spoj (78), ktory to aj napriek dlhsej trase dokaze v neskorsich hodinach zvladnut za podobny cas ako je cista jazda 97+trolejbus a nemam este problem s prestupom a cakanim na zastavke]