Andy, KLF, Brill metrovagón: Tak pristúpme k diskusii. Ja hovorím nie. A prečo? Pretože sa jedná o vozidlo koncepčne zhodné trebárs aj s maďarskými "Bengáli"-zavesené diely medzi dvojnápravovými električkami. Vozidlo je rigidné v oblúku, správa sa zle ku zvršku, má zlé jazdné vlastnosti. Pevné podvozky by som bol ochotný akceptovať za plnú nízkopodlažnosť ale nie za nejakých 60 % podiel NP. To už radšej Iwanu.
Takze rad privitam diskusiu, preco ANO a preco NIE takuto elektricku pre BA.
81-71
Tak túto elinu by som si vedel predstaviť v Bratislave, veľmi pekná. ULF je ULF ale toto zle veru nevypadá...cenovo určite reálnejšie. Nevie niekto či by to mohlo jadzit aj na rozchode 1000 mm ?