Reply on: LUK #45119:
Teraz som nejak lenivý si zarobiť na bežné zneužívné, tak len zľavy zneužívam.
Určite o tom musia v hrobustove vedieť, ale keďže viem, akým spôsobom prebiehajú opravy drobností, tak by písanie nemalo zmysel.
81-71
Tak túto elinu by som si vedel predstaviť v Bratislave, veľmi pekná. ULF je ULF ale toto zle veru nevypadá...cenovo určite reálnejšie. Nevie niekto či by to mohlo jadzit aj na rozchode 1000 mm ?