Andy, KLF, Brill metrovagón: Tak pristúpme k diskusii. Ja hovorím nie. A prečo? Pretože sa jedná o vozidlo koncepčne zhodné trebárs aj s maďarskými "Bengáli"-zavesené diely medzi dvojnápravovými električkami. Vozidlo je rigidné v oblúku, správa sa zle ku zvršku, má zlé jazdné vlastnosti. Pevné podvozky by som bol ochotný akceptovať za plnú nízkopodlažnosť ale nie za nejakých 60 % podiel NP. To už radšej Iwanu.
Takze rad privitam diskusiu, preco ANO a preco NIE takuto elektricku pre BA.
LUK
Andy: dopravák a cestovateľ si také veci stráži a obstaráva zavčasu... ? Napriek tomu, že so Zločineckou necestujem, tak CP mám každý rok... (aj český)