Reakcia na: fobust #44091:
Tu nejde len o dlžku, ale aj o šírku voza. Ked 2xT3 obchádzali na chlp, tak KT sa muselo posúvať hore dole. To som si nevymyslel, to ti hovorím tak, jak to bolo v praxi roky. Uplne každý elektrčkár aj dispečer z KE ti to potvrdí. ?
Tak tato dvojica to bola.
fobust
Dlzka supravy 2xT3 vratane spriahadiel je presne taka, ako dlzka KT8D5ky.