Reakcia na: Emo #42262:
Neber to ako útok, ale NOSNÝ DOPRAVNÝ SYSTÉM NEEXISTUJE !!! Je to len povolebný a predvolebný (neviem presne ako to slušne nazvať keď ťa niekto oklame...) Len tak medzi rečou... Že niekto vyslovene hlúpo zavedie zatiaľ električku do Petržalky - to je Nosný dopravný systém ??? Systém ? - od systému má veľmi ďaleko, dopravný - možno áno, nosný ? - to ani náhodou !!!
? ☠
Filip
Ludia, preboha, toto je tá vaša rýchlodráha ??? To bude naozaj strašne rýchle, nielenže to vyustuje na Šafku v križovatke, ale pravdepodobne to bude stat aj v zácpe na Starom moste, toto je ten váš nosný systém ??? Takto ste to chceli ??? Nič sa nezmení v doprave s Petržalky do centra okrem linkového vedenia v Petržalke, na moste aj tak všetko ostane stát!!!!!!!! Toto je tá vaša zvrátená predstava o preferencii a SEGREGÁCII ??????????????????????Hambím sa za ludí, ktorí takto uvažuju a maju takuto zvrátenú predstavu o nosnom systéme !!!! FUJJJJJJJJJ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠