Reakcia na: Ámos Keynes #42131:
Mňa v tom prehľade výluk zaujalo najmä toto: "úplná výluka trolejbusov na Kramároch z dôvodu montáže novej trolejovej výhybky na Stromovej ulici". Pre vysvetlenie - na Stromovej ulici sú jedny z najneskôr montovaných výhybiek podvesného systému v Bratislave, ktorým nič nechýba. Možno sú zjazdené kríže, ktoré treba vymeniť. Debilný DPB miesto toho nainštaluje fungl novú ťahovú výhybku s uhlom odbočenia 20°, pevným krížom a odťahom odbočnej stopy pomocou jednozávesovej pevnej svorky (po rekonštrukcii ma, prosím ,informujte, či môj odhad bol správny), zatiaľ čo Pri Suchom mlyne, na celom okolí Gaštanovej/Valačskej aj v okolí vozovne Hrobustovo budú aj naďalej visieť príšerné Kremnice, lebo ešte nespadli, takže sú dobré. Tak isto ako folklórny súbor "Debili ing. Paru" zavesil nesymetrické výhybky s pevným krížom na križovatku Záhradnícka/Svätoplukova, hoci tam boli takmer nové perfektné pseudokummlery, zjazdné 40 km/h v oboch smeroch, ale pre zmenu zjazdovú výhybku zo Slovinskej na Trnavskú (z Trnávky tzv. malým kolečkom do vozovne) zavesia symetrickú, hoci zaťaženie jednotlivých smerov je asi 1:10.000 (z Trnávky pravidelne nič nejazdí) a ešte okrem toho tak, že je zjazdná pomalšie ako pôvodná Kremnica.Debili, kreténi, imbecili!!!
Keď tak Škoda Electric či čo je to.
Ámos Keynes
Ale už by to nemala jazdiť iba SAD Bratislava, ale do výberového konania sa bude môcť pirhlásiť zrejme akýkoľvek súkromník či napríklad aj iný SADisti,... Dokonca som počul, že aj Blaguss sa chystá zapojiť do integrovanej dopravy v Bratislave, ale čo je na tom pravdy...
Ten prehľad plánovaných výluk na rok 2005 je super. To DPB dal na svoju stránku? Ja žasnem, že by ďalší krok vpred v zmýšľaní? Skrátka česť a chvála zodpovedným zamestnancom.