V jakém nátěru jezdí nyní 7946 + 7945? Dostala zpátky nátěr jako 3. série?

Myslim, ze na riesenie tohto je este trosku priskoro, ked sa este ani nevie, co bude po otvoreni Mostu Kosicka...
Detaily ti potom poslem mailom. BTW, niektore tvoje fotky z BA su uz v pripravenych updatoch, ostatne mesta som este nestihol spracovat, ale aj to bude len co bude cas
Beus