Reakcia na: Beus #39575:
Áno, keď prídu nové vozy, tak zoberem skrutkovač odmontujem kameru a posuniem ju tak aby to bolo správne. To isté platí aj pre mantinely. Avšak kedy prídu nové vozy, ktoré budú jazdiť až na hl. stanicu
cele obratisko moze byt priame a zaberie minimum miesta
Takze vodic bol asi nadmieru lenivy a socka to vyuzila ?
Beus
A na tej kolaji specialne pre T3 a K2 som sa musel zasmiat
A najsmutnejsie na tom je to, ze pri sucasnom navrhu sa to uz fakt jednoduchsie ako s tvojimi doplnkami vyriesit neda, aby to bolo aj bezpecne...