Skrz tú fotografiu už mám nápad na sci-fi: DPB zaviedol skrz preťažené spoje pokusne nadlahčovať vozidlá héliovými balónikmi. Bohužial po jazde popod stromy praskli všetky balóniky a ostal jediný. DPB už preto žačal rozmýšlať nad kovovými balónikmi naplnenými héliom. ?
Ámos Keynes
A z čohože mám, dobrú náladu z čoho, no v robote som bol v robote. A čože som tam robil čože? No flákal sa flákal a z toho tá dobrá nálada?! Neviem čým to je, skúškové sa začalo, ešte som sa nič neučil a mám pred sebou 6 alebo 7 skúšok. Možno je to tou jarou čo už prišla, alebo tým dnešným strečingom s polovičkou. Zrejme to posledné, veď koho by to nepotešilo pri srdci dobre si vrznúť.