Reakcia na: si #39405:
Lenze tato restauracia DPB, mi povie, ze pokazil sa nam jeden z troch terminalov, ale vy mozete platit len na tomto pokazenom, ak zaplatite na inom, tak vasa platba sa povazuje za neuskutocnenu (toto doslova hovori prepravny poriadok DPB).
alucard
Je absurdne pozadovat od cestujuceho zaplatenie cestovneho, pokial zariadenie na to urcene nefunguje spravne. Uz k tomu viac nemam co dodat. To je ako pokutovat vodicov, ktori isli na cervenu, ale semafory pri tom nefungovali...