alucard: A keď v obchode spravím nákup za 5000 Sk a pokazí sa pokladňa, pred ktorou stojím, tak si ten nákup môžem zobrať bez zaplatenia, lebo som nerozpoznal, či som zaplatil?
Ani by som sa nečudoval, keby si to urobil.
Ani by som sa nečudoval, keby si to urobil.
alucard
Je absurdne pozadovat od cestujuceho zaplatenie cestovneho, pokial zariadenie na to urcene nefunguje spravne. Uz k tomu viac nemam co dodat. To je ako pokutovat vodicov, ktori isli na cervenu, ale semafory pri tom nefungovali...