Reakcia na: Martin Fundárek #38931:
To by mi nevyhovovalo, pretože by mi už nešiel nočák z hlavnej stanice a z centra..
To by som už nevyužíval nočáky vôbec... Cez ASMN mi 510 ide aj teraz..
? ?
To by som už nevyužíval nočáky vôbec... Cez ASMN mi 510 ide aj teraz..
? ?
Vrtacik
Martin Fundarek: Fuha, dobry napad! Akurat ze HlSt sa ide rekonstruovat a som veeelmo zvedavy ako to tam pocas reko a potom bude vyzerat. Ak tam bude uskutocnitelne vypravovat nocaky, tak by som to urcite nechal tam.