Reply on: Narkoman #38841:
Už som párkrát uvažoval, čo tak prestupný uzol nočnej dopravy švacnúť na Nivy? Nie na denné zastávky MHD, ale dovnútra.Výhody:
- nástupíšť dvakrát toľko, než treba na nočáky
- na Nivy chodí v noci aspoň pár (medzinárodných) autobusov, kým na hlavnej zdochol pes
Nevýhody:
- ktoviekoľko by za to sadisti chceli
- neistá budúcnosť AS
Vrtacik
Martin Fundarek: Fuha, dobry napad! Akurat ze HlSt sa ide rekonstruovat a som veeelmo zvedavy ako to tam pocas reko a potom bude vyzerat. Ak tam bude uskutocnitelne vypravovat nocaky, tak by som to urcite nechal tam.