Čaute! Kde sa nachádzajú Vaše testovacie autobusy? Nemáte z nich nejaké fotky? Memôže mi niekto poslať 1 fotku z NOVOPLANU a 1 z KAROSY? Diky! ? ?
mechanické, jedna zjazdová výhybka pri Marianume má pevný kríž (tam sa jazdí ale už pomaly do zastávky).
TeHaCe
-n
-lebo su moc dlhe
-a,a,a
-n
-podla D1 myslim 65km/h, v tuneli netusim