Reakcia na: El Sergio #38319:
Pointa je niekde úplne inde... pokiaľ tu budeme mať studne na peniaze, ktorých prítomnosť v BA je neodškriepiteľná, môžeme darmo hulákať že naše peniaze idú do hornej dolnej, nakoľko máme ajtak hovno na hlave a hospodáriť nevieme. Ultrapravicový Ámosov názor nie je v súčasnej situácií všeliek, to si treba čo najrýchlejšie uvedomiť.
Spectre
- KT8 ee, pretože ČKD ich nikdy nevyrobilo na 1000ku.
- Astry preto, že si ich na 1000ku zatiaľ DPB neobjednal.
- Nové električky tu nie sú, pretože nieto peňazí, ale možno dojde na prezentáciu pre vlčáky nejaké to Combino, nakoľko na magistráte sa majú radi so Siemensom.
- Trojsúpravy preto, že jeden ujo z Krasňan tuším vylepšil prepojenie kuplovačiek tak, aby sa vozy nedali spájať inak, ako sú teraz.