Reply on: Ámos Keynes #38327:
co by si ziskal uzavretim Bratislavy?dan z nehnutelnosti sa plati podla m2, nie osob
pri smetiach je mnozstevna sadzba (oprav ma ak sa to zmenilo), t.j. na osobu sa plati aj viac ako je zakonne maximum
"sedlak" hoci z Ivanky (nic proti Ivanke
) plati vyssiu dan z prijmu ako keby sedel doma na ritiJe este nieco cim Ti mozeme prispiet na lanovku na Kolibu?
Spectre
- KT8 ee, pretože ČKD ich nikdy nevyrobilo na 1000ku.
- Astry preto, že si ich na 1000ku zatiaľ DPB neobjednal.
- Nové električky tu nie sú, pretože nieto peňazí, ale možno dojde na prezentáciu pre vlčáky nejaké to Combino, nakoľko na magistráte sa majú radi so Siemensom.
- Trojsúpravy preto, že jeden ujo z Krasňan tuším vylepšil prepojenie kuplovačiek tak, aby sa vozy nedali spájať inak, ako sú teraz.