Reakcia na: Zdenko #38230:
bohužial, my sme sa tak detailne zaoberali časmi dávno minulými, že naraz prišiel koniec roka a na časy minulé nezvýšil čas, a takto to bolo aj na ZŠ, aj na SŠ ?

to som rad ze to nakoniec premenovali na Bratislavu ? ?
Ike
Fobust: mne sa Bratislava paci, nepaci sa mi len Blava a pod. ale urctite by bolo divne keby sa to volalo Wilson City...