Prave som si precital clanok o 14Tr-kach a napadla ma jedna otazka ktora bude mozno zniet trochu hlupo ale ved posudte sami:
1.seria 14Tr bola vyradena
2.-6.seria 14Tr sa priebezne neustale vyraduje uz od roku 1995
Uznavam ze bolo vyradenich len nejakich 20 ks 14Tr ale akym sposobom bol/bude nahradeny tento ubytok trolejbusov?Planuje sa nakup 14TrM?
1.seria 14Tr bola vyradena
2.-6.seria 14Tr sa priebezne neustale vyraduje uz od roku 1995
Uznavam ze bolo vyradenich len nejakich 20 ks 14Tr ale akym sposobom bol/bude nahradeny tento ubytok trolejbusov?Planuje sa nakup 14TrM?


Bon-Cu
V bratislavskych urcite
pipat...pip...pip...pip...pip...:-) Az sa na zast. dvere konecne otvoria...Prejde par sec.
a niektori cestujuci to stlaci zas...a pip...pip...pip...:-)))
Aj ked nie som si isty, ci to robia vzdy cestujuci...Mozno niektore SORy
maju taky pipaci syndrom:-)))
J. Haber - No si ma nijako neprekvapil pokial ide o kvalitu cestovania...Al ze sa ti nepacia troliky v pretrzke, el. vo Vajnoroch...A tvoj navrch metra by zrusil setky linky mhd? Tak som to mal chapat?
Asi som predsa len nepochplil...SAk by to bola blbost!