Prave som si precital clanok o 14Tr-kach a napadla ma jedna otazka ktora bude mozno zniet trochu hlupo ale ved posudte sami:
1.seria 14Tr bola vyradena
2.-6.seria 14Tr sa priebezne neustale vyraduje uz od roku 1995
Uznavam ze bolo vyradenich len nejakich 20 ks 14Tr ale akym sposobom bol/bude nahradeny tento ubytok trolejbusov?Planuje sa nakup 14TrM?
1.seria 14Tr bola vyradena
2.-6.seria 14Tr sa priebezne neustale vyraduje uz od roku 1995
Uznavam ze bolo vyradenich len nejakich 20 ks 14Tr ale akym sposobom bol/bude nahradeny tento ubytok trolejbusov?Planuje sa nakup 14TrM?
To mas tak, ked stlacis dopytove otv. dvery tak to zacne

bigmac
Add2: Nech zije Moravcik a Zachar!- oni uz (pevne verím) dlho - v tomto meste a podniku zit nebudu, volby sa pomalicky blizia...
Add3: Chceli by ste nove vozy? aj ja. ale neteste sa predcasne, mozno v suvislosti s tymi volbami par serblov odniekal - zavisi od provizie - dovlecu, no nic prekotne to nebude... zas treba MASŇÁKOM vymenit autobusy, pavučinárov už odbavili a cingáči sú ako vždy osraní!!!
Add4: Držím Vám palce, nádej umiera ako posledná!