mickey: obavam sa, ze takto volba medzi elektrickou a autobusom (duobusom) nestoji. Pripojove linky su fajn vec, ale iba k nosnemu systemu, ktory premava s dostatocnou kapacitou, frekvenciou a rychlostou. Preplnene, zanedbane a zastarane elektricky nie su nosnym systemom a mnohi cestujuci radsej obetuju par minut, o ktore by elektricka bola rychlejsia, ako vystavovat sa loterii, kedy elektricka pride, ci sa do nej dostanu atd. Najma ak budu mat na vyber medzi novym modernym duobusom a rachotiacou hrdzavejucou elektrickou.
aNTI
ad maily: podla mna je jasne ze su to uz profici v odpisovani.... proste kecy kecy kecy... saq co ine...
Re 36812: Nooo, zaujimave.... aj Opavia s Seditou sa na predaji horaliek dohodli ustne a hen jak to vyzera (Opavia sux)