Reakcia na: fobust #35114:
voz 1809 ma vzadu uplne bielu SPZ, tak co by sme mali spravit ako policajti?
Takže bohužial asi to v osnovách nie je. A ak je, tak som chodil na ZŠ Žehrianska(1. r.), ZŠ Lachova(2.-4.) a potom ZŠ a G Košická & Novohradská.(Pr.-Okt.) Zažalujte tých, ktorí nesplnili osnovy. 
A už som sa pýtal aj viacerých majiteľov Bčiek a nikto mi na to nevedel odpovedať.
Svet sa točí ďalej...
mimochodom semafory na tom ihrisku svietia este aj dnes, takze asi sa vyuziva
Mne nikdy nikto ziadne predpisy ako jazdit na bicykli nehovoril, nikde som ich nevidel a ani v autoskole ked robis B sa neucia.
Jonathan
§18 odsek 5
(5) Električka, ktorá pri odbočovaní alebo pri inej zmene smeru jazdy križuje smer jazdy vozidla idúceho po jej pravej alebo po jej ľavej strane a dáva znamenie o zmene smeru jazdy, má prednosť v jazde.
to znamena, ze ked ide elektricka smerom na vinohrady a prechadza zo stredu cesty na okraj ma prednost?
Lebo podla toho co tam denne zazivam, by som povedal, ze nie. Na druhu stranu to moze byt tym, ze ti co prednost maju davat o tom nevedia a tak vodici elektriciek radsej neriskuju.
Kto vie nech odpovie. Dakujem