konecne nove T-busy. Ale mysite, ze v nich bude fungovat hlasenie zastavok??? :))
Ozaj, nevie niekto ako to vyzera s nasou "vecnou rekonstrukciou" 7085???
Ozaj, nevie niekto ako to vyzera s nasou "vecnou rekonstrukciou" 7085???
Spectre
-Ked som bol na zaciatku roka v Brne, vo vozovni mi hovorili, ze porotyp, ze oni su prvy, kde 22Tr bude jazdit a maju ich aj objednane. Nevies, kedy sa zacnu vyrabat // uz som o tom dost dlho nic nove nepocul.
-Nevies, kedy zacali jazdit KT8 e.c.1701 a 1702 s cestujucimi?