Bavíme sa tu o problémov elektrickových kolaji. Budú tu do vtedy pokial sa nechytne rozum do hrsti a neprída sa o jednu kolaj najviac, teda normálnu sirokorozchodnú. Vznikne tým mense tenie pri otácaní a bude mozne jazdit aj rychlejsie uz pri väcsom naklonení elektricky, pretoze vykolajitelnost sa aj tym sklonom a sirkou kolaji znizi. Jednoznacne musim pochvalit BA soferov, ze to este zvladaju s tymi opravovanými masinkami, len do kedy?...
inak za zastávky na znamenie sa prihováram, na račianskej radiále je jednoznačne favoritom Nový Záhon.
Martin Fundárek
Veľmi pekne to napísal(a) Laminátka - MHD je na vozenie ľudí, nie na rýchle poloprázdne jazdy. Ak NDS nebude dobre dostupný, bude nosným iba na papieri. Presunom a čakaním pri prestupoch sa stratí toľko času, že sa úspory rýchlejšou jazdou NDS vytratia.