D3k0, ked uz tu si, mna priebezne napadalo viacero navrhov na zlepsenie, a priebezne som ich zabudal, chcel som ich zhrnut, ale ked ich furt zabudam, tak asi budu po jednom:
Maily, posielane z diskusneho fora a noviniek a tak, by nemali byt posielane od sender@imhd.sk ale napr. takto:
diskusne forum: forum@imhd.sk
novinky: news@imhd.sk alebo novinky@imhd.sk
dispecerske forum: dispecer@imhd.sk
klubove forum: klub@imhd.sk
Nie je to zlozite spravit a rozhodne to zlepsi prehladnost mailov, ked mi chodia, a pripadne ti, co chcu, si ich mozu vdaka tomu aj automaticky sortit
Maily, posielane z diskusneho fora a noviniek a tak, by nemali byt posielane od sender@imhd.sk ale napr. takto:
diskusne forum: forum@imhd.sk
novinky: news@imhd.sk alebo novinky@imhd.sk
dispecerske forum: dispecer@imhd.sk
klubove forum: klub@imhd.sk
Nie je to zlozite spravit a rozhodne to zlepsi prehladnost mailov, ked mi chodia, a pripadne ti, co chcu, si ich mozu vdaka tomu aj automaticky sortit

Jano
- 7943 - 44 uz nema reklamu Easy, ostali mu len zlte okraje dole a cervene hore, zvysok tvori biela machula - vyzera to strasne.
Uz som zaznamenal aj dve zalohy na elektrickach, ale blizsie k nim az v Dispeceri cca. o 01. h. v summary dna. Tak zatim dovi.