Reakcia na: Emo #28427:
Myslim, ze to zavisi od individualnej fantazie. Ja som hrad z loga vycital okamzite. Odraz v Dunaji som si ale musel precitat az v sprievodnych materialoch. Kazdopadne z loga sa este stale tesim a dufam, ze sa nezunuje ani casom.
fobust
Ano, 7897+7938, ktora ich ma uz dost dlho, alebo 7839+7840, ktora ich ma na streche tiez dlhsie. Boli zakupene pre celu 10 seriu - vsetky T3G a uz roky hniju... Akoze naco? Vidis ze by mali v kacerove vsetky vozy TV8 (a TV12) polpantografy?