Reply on: Emo #28431:
A co by si tam, prosim Ta, chcel? Fotografiu hradu, idelne plnofarebnu? Uvedom si zakladne kriteria, ktore ma logo splnat. Toto konkretne logo je z funkcneho hladiska absolutne vynikajuce: nerobi mu problemy ani skalovanie, ani farebne variacie, bez straty hodnoty (ci uz informacnej alebo vizualnej) sa da pouzit v najroznejsich mediach v rozlicnych formach. Esteticke vnimanie je subjektivna zalezitost kazdeho jedneho jedina -- ja osobne som z nove loga Bratislavy este stale prijemny prekvapeny. Ale funkcnu dokonalost tomuto logu upriet jednoducho nemozes.
fobust
Ano, 7897+7938, ktora ich ma uz dost dlho, alebo 7839+7840, ktora ich ma na streche tiez dlhsie. Boli zakupene pre celu 10 seriu - vsetky T3G a uz roky hniju... Akoze naco? Vidis ze by mali v kacerove vsetky vozy TV8 (a TV12) polpantografy?