Reply on: Emo #28427:
Myslim, ze to zavisi od individualnej fantazie. Ja som hrad z loga vycital okamzite. Odraz v Dunaji som si ale musel precitat az v sprievodnych materialoch. Kazdopadne z loga sa este stale tesim a dufam, ze sa nezunuje ani casom.
Ike
COLOR > ved tu uz je
ANDY> samozrejme som nemyslel taky aky je na imhd.sk
ale uplne jednoduchy...
TEXTAREA, pole pre meno autora, a zapisat to s tym, ze za tym bude cas a datum, a potom sa to zobrazi na hl. stranke... no problem....