Reakcia na: J #28173:
Stupava možno od Trnavy je "len" 65 km. Ale k okraju BA to majú sotva 2,5 km! A ďalej sa pýtam - koľko ľudí zo Stupavy denne dochádza do Bratislavy a koľko do Trnavy? Územná správa má byť pre ľudí.Re #28174 J: Radšej nech jedna linka chýba úplne a ostatné majú primeraný interval akoby mali jazdiť všetky linky, ale s horšími intervalmi.
J
Ak šetriť vozokm cez víkend tak na takom, že zmeniť intervaly ako 18minút na 20, či 14 na 15. Dokonca by boli linky možno aj plnšie, lebo by ľudia vedeli/pamätali kedy to ide a išli by skôr na bus. Avšak tie ušetrené použiť na ranné špičky nie na víkend.
Treba si počkať až si mesto objedná takých 49mil vzkm. Kedy to bude ☺ ani srnka netuší, ale tak skoro asi nie.
Keby na L58 kúpili ten minibus Mave čo tu bol, tak efektivita by sa zaručila. Domáci sami hovorili, že by im to stačilo.