Beansk:
Blbost, blbost a ještě jednou blbost. Proč Karosy nevypadají tak jako v Bratislavě všude jinde? To má Bratislava extrémně rozbité silnice oproti jiným městům???????????????? Za špinavá sedadla od šmíru můžou silnice? Za zhumtované motory upatlané od oleje a prachu mohou silnice? Za prošoupané podlahy a potrhaná sedadla mohou silnice? Za nefungující myčky v garážích mohou špatné silnice? Za lenost a neochotu dílenskejch mechaniků můžou špatný silnice? Vzpamatuj se člověče. DPB má nejhorší údržbu ze všech DP v rámci ČS.
Blbost, blbost a ještě jednou blbost. Proč Karosy nevypadají tak jako v Bratislavě všude jinde? To má Bratislava extrémně rozbité silnice oproti jiným městům???????????????? Za špinavá sedadla od šmíru můžou silnice? Za zhumtované motory upatlané od oleje a prachu mohou silnice? Za prošoupané podlahy a potrhaná sedadla mohou silnice? Za nefungující myčky v garážích mohou špatné silnice? Za lenost a neochotu dílenskejch mechaniků můžou špatný silnice? Vzpamatuj se člověče. DPB má nejhorší údržbu ze všech DP v rámci ČS.
m@rtin
To by ses divil, že v Praze neexistuje vandalismus. 10 let starý autobus takto vypadat musí. A pakliže jsi položil otázku, jestli je to výsledkem starostlivosti a údržby, tak ti s klidem mohu říci, že to není rozměrem údržby, ale je to o údržbě a neúdržbě. O ničem jiném to není. V DPB se na vozidla kašle, ne že je tam údržba špatná, tam totiž není žádná.