Reakcia na: Vladimír #27306:
No mal by som. Mlady som este relativne dost, takze to urcite stihnem. Je dost mozne, ze na vychod pojdem v najblizsich mesiacoch pracovne, tak by som potom spojil nevyhnutne s prijemnym a trochu si to tam u vas popozeral. 
Celkovo mam co sa tyka cestovania vramci Slovenska velke rezervy, ale ja vobec nie som nejaky velky cestovatel (asi som na to prilis lenivy a/alebo sa mi to zda privelmi drahe), takze mam velmi velmi znacne medzery aj v okolitych statoch, o dalekejsej cudzine ani nehovoriac. Asi si budem musiet jedno leto nasetrit nejakych pat penazi, kupit InterRail a vyrazit...
Re #27307 Andy: No v tomto som trochu lepsi, ale tiez sa nie je moc cim chvalit. Asi najdalej som bol v Roznave...
Vladimír
To, že nemá kto do eliny nastúpiť ani vystúpiť a teda platiť, odmietam. Veď v BA je zavedená výkonová tarifa podľa času a nie podľa zastávok. To znamená, že ak by aj elina šla hoci aj pol hodiny bez zastavenia, priamo úmerne by sa šplhalo cestovné nahor.
Re #27302 galiyosha: Prebývam v republike našej, a to v jej východných partiách, samotnom to kultúrno-hospodársko-administratívnom centre Prešovského kraja. V Bratislave sa zjavujem obyčajne raz ročne, a to rovno na niekoľko dní, väčšinou v júni. Zrejme tomu bude tak aj tento rok. Ak by sa však avízované stretnutie dohodlo mimo termínu 15.6.-15.7. tak, že by sa skutočne vzácne poschádzali všetci spomínaní a za predpokladu, že mi v tom nebude brániť vyššia moc, pricestoval by som do BA aj mimoriadne.
Re #27303: COLOR: Dúfam, že to ten nešťastník aj tak objaví