Reakcia na: si #27209:
Most Kosicka mozes zabudnut, aj ked sa ta tvoja navrhovana trasa B prakticky zhoduje s mojim navrhom druhej radialy v Petrzlake. Most Lafranconi je dialnicny cestny most - tramvaj mozes zabudnut. Radsej pod zemou cez Hodzovo nam na HLST, ktoru si mimochodom nechal napojenu tak ako je dnes, teda uplne debilne. ?
- ASMN - Trnko (prestup na B ) - Rač. radiála - ŽST vin a Rača.
fobust
Ano ten obluk som myslel, a rozchod som spomenul, takze si mi nic nove nepovedal. ? A to posledne si mozes prelozit ako ches a kam chces, mozes to vytlacit na papier a ten porelozit na polovicu, potom na stvrtku, potom na osminku a potom ho mozes trebars zjest alebo si s nim vytret... ?