Reakcia na: S499.1023 #26318:
Blbo som sa vyjadril. Nemam 100% prehlad, ale co to boli tie take obludy, ktore mali elektricky prenos vykonu??? Niekde som to videl a tiez to bol tusim Renault. Kazdopadne, podla mna vo Francuzku konstrukciu Agory tiez nepovazuju za prilis velku investiciu do buducnosti ?
(ach joj, zase reklama na Presov ?)
Andy
A za tym, ze Ikarus 280 je stara konzerva, ktora ma vozit cestujucich v 70. a 80. rokoch 20. storocia, a nie v 21. storoci si stojim stale