Reply on: Sarko #26331:
Myslím to tak, že Vytrolíno je ešte príliš nový typ na to, aby sa dala hodnotiť jeho spoľahlivosť. Taký duobus Mercedes-Benz/AEG O415GNED či ako sa to volá je tiež zo samých luxusných a osvedčených komponentov a aký je to shit.I.
(ach joj, zase reklama na Presov ?)
Andy
A za tym, ze Ikarus 280 je stara konzerva, ktora ma vozit cestujucich v 70. a 80. rokoch 20. storocia, a nie v 21. storoci si stojim stale