Reply on: fobust #26321:
Ja neobhajujem 24Tr, iba obhajujem nazor, ze nebudem nieco nekritizovat, ked som v tom nesiel.A za tym, ze Ikarus 280 je stara konzerva, ktora ma vozit cestujucich v 70. a 80. rokoch 20. storocia, a nie v 21. storoci si stojim stale
Spectre
Inak mam z toho velmi zle pocity #vomit# (ten grcajuci smajlik je prakticky ?). Totiz okrem toho, ze sa 24Tr (ach... toto oznacene je vysmech historickemu vyznamu plzenackych a neskor ostrovackych trombelusov xxTr) bude rozpadavat mechanicky, som zvedavy, ako to dopadne u nas. V tom zmysle totiz, asynchronna vyzbroj nie je ziadna sranda... (aspon nie pre nasich dielenskych ? ), takze som si isty, ze zazijeme este vela "prijemnych" prekvapeni.