Reply on: Sarko #26331:
Myslím to tak, že Vytrolíno je ešte príliš nový typ na to, aby sa dala hodnotiť jeho spoľahlivosť. Taký duobus Mercedes-Benz/AEG O415GNED či ako sa to volá je tiež zo samých luxusných a osvedčených komponentov a aký je to shit.I.
Sarko
Stavím sa, že tender vyprší, keď sa rozpadnú všetky paroháče. ? No vidím, že grcajlíkov ste si viacerí osvojili hneď v prvý deň vzniku. Len to tu veľmi neovracajte, aby aj ostatní tu mohli dýchať.. ?