Reakcia na: qwix #26249:
Tak ti v mene vsetkych na tomto fore pekne dakujem za priam ukazkove odohnanie dalsieho cloveka z fora. Ty si asi naivne myslis, ze sem este vobec niekedy znova pride a precita si to tvoje "sorry" ? Druhykrat najprv dvakrat rozmyslaj nez nieco napises, ako to ten clovek asi zoberie, a nie vysteknes ako na zlodeja, a potom dodatocne napises "sorry" ked uz je prilis neskoro... ?


Andy
- Aha, myslel som si, ze to vyhrala iba ostrovska cast Skodovky
- MIS ukazuje rozne, je to asi podla nalady toho, aka bola konstelacia hviezd pri nahravani softwaru, pretoze niektore vozy to ukazuju dobre, ale aj niektore z najnovsich to ukazuju zle. A dokonca niektore ukazuju dobre zastavky, ale zle konecne a zaciatocne. Ale aj tak najkrajsie je obdivuhodne premenovanie zastavky Safarikovo namestie na Stefanikovo namestie