Reply on: emo #26287:
A napriklad pokladnicky v Tescu si tiez nemozu len tak polepit pokladnicny box foliami. A tie pokladnicne boxy navyse ani nemaju pridelovane. Takze to este vodici MHD mozu byt radi... ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ? ?


Asi pred mesiacom som zas pocul niekde "Nasleduje Trné mýto"
Asi tie hlasice nemaju radi myta 
Andy
- Aha, myslel som si, ze to vyhrala iba ostrovska cast Skodovky
- MIS ukazuje rozne, je to asi podla nalady toho, aka bola konstelacia hviezd pri nahravani softwaru, pretoze niektore vozy to ukazuju dobre, ale aj niektore z najnovsich to ukazuju zle. A dokonca niektore ukazuju dobre zastavky, ale zle konecne a zaciatocne. Ale aj tak najkrajsie je obdivuhodne premenovanie zastavky Safarikovo namestie na Stefanikovo namestie