Reply on: fobust #26295:
Bohužiaľ, máš zlé informácie. Škoda vyhrala tender s nízkopodlažným trolejbusom Škoda...A nepomôže Ti ani milión grcajúcich smajlíkov.
I.



Asi pred mesiacom som zas pocul niekde "Nasleduje Trné mýto"
Asi tie hlasice nemaju radi myta 
Tomi
po sobotnajsej havarii servera som bol rad, ze sa mi podarilo obnovit vacsinu filesystemov zo zaloh, len vsetky fotky nejako vsetky posli a este som si na to odvtedy nenasiel cas.
Re #26270 d3k0: za malo ?