A H O J ! Chcem sa spytat, ze ci sa neda (samozrejme len v pripade ked ma dotycny vodicak a nad 18 r.) brigadovat cez prazdniny na vozdilach
MHD, ked maju vodici dovolenky. ???
MHD, ked maju vodici dovolenky. ???
Uz aby sme ich kupili aj u nas... Normalne to hlasilo aj bratislavske zastavky, ale este tichsie ako v 15TrM a bez sprievodnych efektov (gong, nasled.zast.) :)) Vyzera to tak ze vetraky na streche sa otvaraju elektricky, lebo normalny clovek na ne nedociahne
Tiez dobre su vyriesene kladivka na rozbitie okien...su privizane na nejaky vytahovaci drot (takze sa nedaju slohnut). A interier je vseobecne celkom dobre spraveny... Ludia len tak na to vyvalovali oci ze co to ide :))
TeBeCe
Proste paraaaada :))