Reakcia na: fobust #26152:
A preco? Myslis, ze ked na niektorych linkach budu spoje navyse, namiesto zdvojenych, ze to nepomoze viac?
- deti do maďarských škôl dávajú. Si už videl Maďara, aby dával deti do slovenskej školy? A preto sú dnes Maďari tam, kde sú a Slováci sú tiež tam, kde sú.
Beus
A inac, poprosim Ta (hoci nerad, kvoli (ne)zachovaniu cislovania, ale je to nutne) zmazat inkriminovane prispevky 26137 a 26140-142, a hlavne sa pozri na to, aka chyba sposobila, ze sa tu vobec mohli zjavit... v mene vsetkych dik