Reakcia na: Andy #26046:
Znečisťovaniu karosérie.Re #26044 Andy: http://www.transbus.org/construc/irisbus_civis.html
Pozri si
je to po Fr. ale z obrázkov hádam pochopíš. Všimni si čiary na zemi a nákres snímača - je to blbosť. Aspoň ja si myslím, že je to blbosť.
Dunivý hrom
Co všechno se také událo od 13. února 1804, kdy vyjela první lokomotiva.
1. část: Od koněspřežky k Pendolinu (cca 70 minut) - O pradávných mašinkách i supermoderních evropských vlacích. Připravili ing. K. Zeithammer a K. Kopš
2. část: Češi na kolejích (cca 75 minut) - Ačkoli na naše dráhy většinou nadáváme, máme se i čím pyšnit. Režie K. Kopš