Reakcia na: Sarko #25851:
Ci je to ten isty link to neviem, ale rozhodne tam predtym bol iny clanok. Vsak si ho precitaj a uvidis, ze to nemohli pisat vtedy, ked si daval link
btw kam vedie chodba ktora je na tej strane ako je potrubie (ma taky uzsi vchod)?
Tomáš
http://bratislava.sme.sk/clanok.asp?cl=1268449