Reakcia na: Viko #258098:
Nebol nahodou tento variant ten ktory vyuzival 9 liniek? Na kazdu radialu 2 linky teda okrem racianskej ale tak 7 bola len v spicke. O tomto som hovoril, nie o tom aby sme mali 15 liniek. Preco sa tento variant nezachoval?
Ike
Dnes ti príde návšteva a povieš jej: "ak chceš ísť na miesto X, choď linkou A a prestup na Šafárikovom námestí na linku B"
Pri systéme odvšadiaľ všade by cestovateľská rada vyzerala takto "ak chceš ísť na miesto X, choď linkou A a ak ju nestihneš, chod linkami D, F, J a prestúp na Šafárikovom námestí na linku C, H, L"
Čeho?