Reply on: si #258099:
Bol by som veľkým priaznivcom lepšieho dispečerského riadenia, aj som to za tú dobu ikskrát písal. Ale máme čerstvo sedem rokov jednolinkového variantu. Úprimne poviem, že už neverím v pokrok v tejto oblasti. Ak sa tá kvalita nenastavila ešte pred reformou linkového vedenia, koľko ešte máme čakať na implementáciu? A hlavne, čo dovtedy?
Ike
Dnes ti príde návšteva a povieš jej: "ak chceš ísť na miesto X, choď linkou A a prestup na Šafárikovom námestí na linku B"
Pri systéme odvšadiaľ všade by cestovateľská rada vyzerala takto "ak chceš ísť na miesto X, choď linkou A a ak ju nestihneš, chod linkami D, F, J a prestúp na Šafárikovom námestí na linku C, H, L"
Čeho?