Reply on: si #258099:
Bol by som veľkým priaznivcom lepšieho dispečerského riadenia, aj som to za tú dobu ikskrát písal. Ale máme čerstvo sedem rokov jednolinkového variantu. Úprimne poviem, že už neverím v pokrok v tejto oblasti. Ak sa tá kvalita nenastavila ešte pred reformou linkového vedenia, koľko ešte máme čakať na implementáciu? A hlavne, čo dovtedy?
si
oboje vedie nasledne s vyssou mierou pravdepodobnosti k vlacikovaniu (su to trigre navyse oproti dnesnym, ktore ten system viacerych liniek neeliminuje)