Reply on: Daniel7929 #258080:
Ale čo? Ju tam opravili? Nebodaj ju uvidíme vypravenú? Idú šetriť kilometre na Škodovkách, resp. odstaviť ďalšie? Furt lepšie vypraviť T3M v rannej špičke než K2S. Aspoň keď neprší. Premávka na 4/25 medzi 4:15 a 8:18 hádam nebude trpieť horúčavami, takže ani argument tónovaných okien na K2S neobstojí. Zato argument kapacitnej súpravy oproti K2 áno.
Joyki