Reakcia na: bobitwo #258026:
tototu za druhym autom je co ?https://www.google.com/maps/@48.2184523,17.1502338,3a,90y,183.98h,95.25t/data=!3m7!1e1!3m5!1sWNeBhNEnUkWzsketDTYHhQ!2e0!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D-5.249505573733543%26panoid%3DWNeBhNEnUkWzsketDTYHhQ%26yaw%3D183.9751583547284!7i16384!8i8192!5m1!1e1?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDYxNi4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
je to krizovatka alebo vyjazd z dvora ?

a toto vpravo:
https://www.google.com/maps/@48.2114744,17.1431153,3a,75y,206.59h,66.87t/data=!3m8!1e1!3m6!1soKrRmpA7jbUhD0BxMUi7pA!2e0!5s20211101T000000!6shttps:%2F%2Fstreetviewpixels-pa.googleapis.com%2Fv1%2Fthumbnail%3Fcb_client%3Dmaps_sv.tactile%26w%3D900%26h%3D600%26pitch%3D23.130273733050203%26panoid%3DoKrRmpA7jbUhD0BxMUi7pA%26yaw%3D206.58603200149724!7i16384!8i8192!5m1!1e1?entry=ttu&g_ep=EgoyMDI2MDYxNi4wIKXMDSoASAFQAw%3D%3D
bude podla Teba co ? je to krizovatka ? alebo vyjazd polnych ciest ?
bobitwo
Nikto ti nezakazuje sa rozprávať, ale keď vidím, že sa blížim ku križovatke, tak prestanem kecať a všímam si križovatku a okolie.
Ak si tak zakecaný, si nevšimneš, že si v križovatke a aké tam boli značky, tak ti nepomôže ani to, že tam je kruháč, keďže to napáliš priamo do kruháču bez dania prednosti. Nepomôžu ti ani semafory, lebo si ich nevšimneš a ideš na červenú.
Celá táto diskusia je len o tom, že ľudia sa tu snažia obhajovať, ako nedodržiavajú predpisy a nedávajú pozor a čo treba spraviť, aby ešte viac mohli kašlať na predpisy a ešte viac nedávať pozor.
Je zaujímavé, že momente, keď sa začne riešiť bezpečnosť chodcov a cyklistov, tak každý z tých, čo to tu vo veľkom obhajujú, že je v poriadku neovládať predpisy a nedávať pozor, tak zrazu požadujú neomylnosť šoférov a veštecké schopnosti, lebo chodec, či cyklista nemusel robiť žiadne skúšky, teda nemusí ovládať žiadne pravidlá cestnej premávky a je úlohou šoféra predvídať čo spravia a jazdiť tak, aby si im nič nestalo. Sú tu dokonca jedinci, čo prirovnávajú chodcov k jeleňom.